انتقال فایل و متن و لینک بین رایانه و گوشی و تبلت بدون نرم افزار...

»»»اگر انتقال فایل/لینک/متن بین کامپیوتر و دیگر دستگاه ها برایتان سخت است و ترجیح می دهید بدون نصب نرم افزار انتقال انجام شود و فقط به اینترنت دسترسی دارید که 2 دستگاه (یا بیشتر)مثلا گوشی/تبلت/ به یک شبکه وصل هستند می تواید از سایت http://airforshare.com استفاده کنید.طرز کارش بسیار آسان است.اول وارد سایت بشوید.سپس متن یا لینک که می خواهید به دستگاه دیگر منتقل شود در کادر مربوطه در این سایت وارد کنید.

اگر فایلی را میخواهید منتقل کنید در کادر مربوط به انتقال فایل آنرا پیوست  میکنید.(توجه داشته باشید که فایل شما موقتا در سرور آن سایت قرار میگیرد پس اگر فایل شما مهم است و اطلاعات شخصی و حیاتی در آن است بهتر است فایلتان را بصورت رمز دار فشرده سازی کنید).سپس در دستگاه دوم که می خواهید متن/لینک/فایل را بگیرد همین آدرس که در بالا گفته شده را  در بروزر وارد کنیدو آنرا دریافت کنید.

*نکته مهم این است که 2 دستگاه(یا چند دستگاه) باید به یک شبکه متصل باشد.خواه با وای فای یا کابل و ...

»»»اگر نمی خواهید از این سایت استفاده کنید مشکلی نیست از این روشها استفاده کنید:

1- اگر متنی را میخواهید در دستگاه دیگر (گوشی/تبلت/پی سی) منتقل کنید می توانید از سایتهای اشتراک موقت/دائم متون استفاده کنید مثل

https://cl1p.net یا http://kl1p.com

که در این سایت لینک مورد نظر را خودتان می توانید تعیین کنید :مثلا:

 http://kl1p.com/test1234

در این سایتها اگر قابلیت اعمال پسورد نداشته باشند دیگران ممکن است با داشتن لینک شما به مطالب شما دسترسی پیدا کنند.پس بهتر است پس از انتقال آنها را پاک یا رمز دار کنید.

این گونه سایتها بعضا دارای قابلیت پیوست فایل یا ترسیم شکلها را هم  دارند.(مثل پینت ویندوز).

2- در روش دیگر می توانید آدرس فایل مورد نظرتان را در اینترنت پیدا کنید یا حتی آدرس سایتهایی مثل روش 1 که متن در آن نوشته شده را خلاصه سازی کنید و در دستگاه دوم که باید متن یا فایل در آن منتقل شود فقط لینک خلاصه شده را وارد کنید و کار تمام است.نمونه سایت خلاصه کردن لینک 

qr.net

 

bitly.com

bit.do

سایت خلاصه سازی گوگل: http://goo.gl

همه سایتهای خلاصه سازی قابلیت تعیین شخصی لینک را ندارند و اتوماتیک یک لینک طولانی از کاربر میگیرند و یک آدرس کوتاه بصورت تصادفی در سایتشان بشما تحویل می دهند.

بعضی دیگر نیز حتی قابلیت رمز گذاری بر روی لینک مورد نظر (خلاصه شده ) را هم دارند.یا خودشان بارکد لینک ارائه می دهند.

»»»روش دیگر ارسال فایل/متن که بیشتر در تبلت ها و گوشی های هوشمند می تواند بکار برود روش ساخت بارکد QR می باشد.که خیلی ساده ست:

اول به سایت سازند بارکد مثل http://goqr.me می روید.این ساخت امکان انخاب متن /لینک/شماره تماس/ژئو لوکیشین/اس ام اس  و ...را بشما میدهد.پس از انتخاب مثلا لینک (درسایت  مورد نظر با آیکون کره زمین کوچک مشخص شده) سپس لینک را در کادر تایپ یا پیست می کنید و منتظر می شوید تا تصویر ذیل LIVE PREVIEW بازسازی/refresh بشود. حالا در دستگاه دیگر که گوشی یا تبلت است باید با نرم افزار اسکنر بار کد آن را اسکن کنید.

اطلاعات بارکد می تواند حتی یک متن فارسی هم باشد...یا لینک مستقیم دریافت یک فایل در اینترنت یا شبکه داخلی شما.

ضمنا در سایت فوق، سایز و رنگ های بارکد را می توانید شخصی سازی و ذخیره کنید.

برای نمونه من لینک این پست را بارکد کردم:

انتقال آسان فایل.qr-code

امیدوارم مطالب فوق برایتان مفید/کاربردی بوده باشد.این مطالب کاملا اوریجینال هستند و در صورت درج در وبلاگهای دیگر لطفا منبع (بلاگ من) ذکر شود.

 

لینک خلاصه شده این پست:حروف کوچک و بزرگ لینک باید صحیح تایپ شوند.

goo.gl/pKjqXE

یا

qr.net/post1394

یا 

bit.ly/1JpiBdC

 

    طراحی لوگوی برند/آرم /نماد تجاری /نشان تجاری    

/ 1 نظر / 37 بازدید
سیستم افزایش بازدید قانونی سازرنک

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم دوست عزیز سیستم افزایش بازدید سازرنک در حال استفاده میباشد این سیستم بازدید صفحه + بازدیدکننده + رتبه الکسا را بهبود میدهد این سیستم تضمینی میباشد این سیستم کاملا رایگان و کاملا فارسی و سرعت بالا میباشد سیستم افزایش بازدید قانونی سازرنک http://rank.hamedakbari.ir/ با تشکر